Przejdź do strony internetowej dla pacjentek.

Przejdź do serwisu

Przejdź do strony internetowej dla lekarzy.

Przejdź do serwisu
Jesteś lekarzem? Strona dla specjalistów
Dr.Herbich - prekursorem pessarów w Polsce

Pessary Dr.Herbich cieszą się zaufaniem pacjentek i lekarzy ginekologów od 1992 r.

Jesteśmy rodzinną firmą, która wszystkie swoje działania podporządkowuje trosce o zdrowie i komfort kobiet. W 1995 r., jako pierwsi wyprodukowaliśmy w Polsce i wprowadziliśmy na polski rynek pessary ginekologiczne. Stało się to z inicjatywy dr n. med. Michaela Herbicha – autorytet w branży medycznej, ginekologa i położnika z wieloletnią praktyką medyczną w Polsce i w Niemczech.

Pracując w Niemczech dr Herbich poznał zalety pessaroterapii i przekonał się, że jest to jednaz najlepszych, bo najmniej inwazyjnych i najbardziej skutecznych metod leczenia wielu schorzeń ginekologicznych i położniczych. Warunkiem jej skuteczności są wysokiej jakości pessary. Dr Herbich postanowił wyprodukować własne pessary, doskonalsze niż te, dostępne na rynku – trwałe, komfortowe do noszenia i łatwe do zakładania, wykonane z materiałów przyjaznych dla tkanek, których bezpieczeństwo dla pacjentek zostało potwierdzone. Takie są właśnie pessary marki dr.Herbich.

dr.Herbich

Dzięki pessarom kobiety, które borykają się z uciążliwymi konsekwencjami nietrzymania moczu czy wypadania narządów rodnych lub są w zagrożonej ciąży mogą znowu prowadzić aktywny tryb życia. Naszą misją jest pomaganie im w tym. Robimy to nie tylko produkując wysokiej jakości pessary, ale także pokazując, jak łatwe jest codzienne korzystanie z nich.

Pierwsze bezpieczne pessary produkowane w Polsce

Pssary Dr Herbich są całkiem bezpieczne dla pacjentek. To produkty z potwierdzoną biozgodnością, czyli takie, które przeszły szereg testów w celu wykluczenia ich niepożądanego działania biologicznego (wg norm z serii EN-ISO 10993). Są sterylne (jałowe), czyli całkiem wolne od bakterii, wirusów czy grzybów. Pessary Dr Herbich są produkowane w Polsce. Posiadają certyfikat CE (gwarancję jakości), a firma Dr Herbich ma wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 13485:2016.

Komfort

Pessary Dr Herbich wykonane są z elastycznego, przyjaznego dla tkanek silikonu, który nie absorbuje wydzielin. Jeżeli są poprawnie założone, są dla pacjentek całkowicie niewyczuwalne. Łatwo je utrzymać w czystości.

Cena

Biorąc pod uwagę fakt, że każdego pessara Dr Herbich można bezpiecznie używać nawet przez 3 lata można powiedzieć, że ich cena należy do najatrakcyjniejszych na rynku.

Szeroki wybór

Pessary Dr Herbich dostępne są w szerokim wyborze kształtów i rozmiarów. Dzięki temu, twój lekarz może dopasować dla ciebie pessar tak, by dobrze podtrzymywał narządy rodne i był przez ciebie niewyczuwalny.

Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu

Wymień pessar