Przejdź do głównej treści
Menu

Certyfikaty

  1. Certyfikat na zgodność spełnienia przez  Dr Herbich sp. z o.o. wymagań  EN ISO 13485: 2016-04 w zakresie produkcji i sprzedażny wyrobów medycznych: jałowych pessarów ginekologiczno-położniczych. Dokument Nr M - 61/3/2021 dostępny do pobrania poniżej.  2. Certyfikat na zgodność z wymaganiami standardu EN ISO 13485: 2016-4 i wymaganiami Dyrektywy Unii Europejskiej - MDD 93/42/EEC w zakresie projektowania, wytwarzania i kontroli końcowej wyrobu medycznego klasy IIb. Dokument WE Nr 1434-MDD-387/2020 oraz ZAŁĄCZNIK DO CERTYFIKATU WE Nr 1434-MDD-387/2020 dostępne do pobrania poniżej.

     
Newsletter
Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu
Wymień pessar

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Zamknij
Dr Herbich - producent - pessary ginekologiczne, położnicze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu