Przejdź do głównej treści
Menu

Polityka jakości

Nadrzędnym i strategicznym celem firmy „Dr  Herbich sp z o.o.” jest zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów medycznych, spełniających wymagania Klienta przy równoczesnym spełnieniu wymagań Dyrektyw: MDD: 93/42/EEC,

MDR-217/745- art.120(3)  oraz norm i przepisów prawa, które ich dotyczą..

Polityką Jakości firmy jest produkcja i dostarczanie wyrobów medycznych, które:

 • są bezpieczne dla pacjentów, użytkowników i osób trzecich
 • nie stwarzają ryzyka podczas użycia zgodnie z przewidzianym dla nich zastosowaniem
 • produkowane są z surowców, materiałów o wysokiej i potwierdzonej jakości medycznej
 • wytwarzane są w monitorowanych i efektywnych procesach oraz w nadzorowanym środowisku
 • są dostarczane w optymalnym czasie

Polityka Jakości oparta jest na dążeniu do tworzenia wartości dodanej, dostosowaniu produktów do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ciągłym doskonaleniu funkcjonowania organizacji. Najwyższe kierownictwo firmy ustanawia cele jakości i kierunki działania, tworzy i zapewnia  utrzymanie środowiska wewnętrznego uświadamiając i angażując wszystkich pracowników  w działania na rzecz poprawy jakości oferowanych wyrobów i usług.

Polityka Jakości realizowana jest dzięki zagwarantowaniu i dostępności do zasobów umożliwiających:

 • analizę i badanie rynku w celu identyfikacji potrzeb Klienta
 • stałe podnoszenie jakości wyrobów i usług oraz wprowadzenie na rynek nowych produktów
 • projektowanie i rozwój wyrobów i usług zgodnie z wymaganiami Klienta oraz wymaganiami obowiązujących przepisów prawa
 • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników zwiększając ich świadomość, motywację i zaangażowania w realizację celów jakościowych
 • rozwój i umacnianie pozycji rynkowej firmy jako odpowiedzialnego wytwórcy, cieszącego się uznaniem swoich Klientów oraz pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
 • wdrożenie i utrzymanie systemu nadzoru  rynku po wprowadzeniu wyrobów do obrotu

Narzędziem realizacji Polityki Jakości jest funkcjonujący System Zarządzania Jakością, spełniający wymagania standardu EN ISO 13485: 2016 oraz MDR-2017/745 – art.120(3), który jest w organizacji utrzymywany i w sposób ciągły doskonalony w zakresie wymaganej skuteczności i efektywności.

Polityka Jakości stanowi zobowiązanie wobec naszych Klientów, a jej realizacja jest oceniana podczas systematycznych przeglądów Systemu Zarządzania Jakością .

Polityka Jakości jest znana i respektowana przez wszystkich pracowników oraz zobowiązuje ich do zaangażowanego wykonywania powierzonych zadań i traktowania Systemu Zarządzania Jakością jako podstawowego narzędzia służącego realizacji celów jakościowych i strategii naszej organizacji.

Philipp Herbich
Dyrektor firmy

Zielona Góra, dnia   01.10.2021r.

Newsletter
Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu
Wymień pessar

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij
Zamknij
Dr Herbich - producent - pessary ginekologiczne, położnicze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu