Reklamacje i zwroty

  1. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia Przedmiotu Transakcji Klientowi bez wad. Sprzedawca udziela Gwarancji na oferowane przez siebie Przedmioty na okres .. miesięcy od dnia wydania Przedmiotu Transakcji Klientowi.
  2. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
  3. Przedmiotem Gwarancji są wszelkie wady fizyczne Przedmiotu Transakcji, rozumiane jako niezgodność z umową stanowiąca brak właściwości, które powinien mieć ze względu na cel w umowach zawieranych na podstawie niniejszego Regulaminu oznaczony i wynikający z przeznaczenia lub stan niezupełny Przedmiotu Transakcji.
  4. W ramach udzielanej Gwarancji, Sprzedawca zobowiązuje się do wymiany wadliwego Przedmiotu Transakcji na wolny od wad, w terminie 14 dni od daty uznania reklamacji.
  5. Jeśli wada Przedmiotu występuje, Klient jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić o tym Sprzedawcę. Klient może złożyć Reklamację pisemnie na adres Sprzedawcy bądź w wiadomości elektronicznej, załączając dowód zakupu i opis wady Przedmiotu. Klient jest zobowiązany do przesłania Przedmiotu Transakcji  w terminie 14 dni od daty doręczenia reklamacji przesyłką poleconą.
  6. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów innych niż przewidziane przez przepisy prawa w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  7. Klient jest upoważniony do wymiany zakupionego Przedmiotu Transakcji w terminie i okolicznościach, na zasadach i po spełnieniu przesłanek określonych w warunkach wymiany pessara ginekologicznego.
Newsletter
Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu
Wymień pessar

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Pessary
Komunikat
Dr Herbich - producent - pessary ginekologiczne, położnicze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu