Dr Herbich - prekursorem pessarów w Polsce

Pessary Dr Herbich cieszą się zaufaniem pacjentek i lekarzy ginekologów od 1995 r.

Jesteśmy rodzinną firmą, która wszystkie swoje działania podporządkowuje trosce o zdrowie i komfort kobiet. W 1995 r., jako pierwsi wyprodukowaliśmy w Polsce i wprowadziliśmy na polski rynek pessary ginekologiczne. Stało się to z inicjatywy dr n. med. Michaela Herbicha – autoryteta w branży medycznej, ginekologa i położnika z wieloletnią praktyką medyczną w Polsce i w Niemczech.

Pracując w Niemczech dr Herbich poznał zalety pessaroterapii i przekonał się, że jest to jedna z najlepszych, bo najmniej inwazyjnych i najbardziej skutecznych metod leczenia wielu schorzeń ginekologicznych i położniczych. Warunkiem jej skuteczności są wysokiej jakości pessary. Dr Herbich postanowił wyprodukować własne pessary, doskonalsze niż te, dostępne na rynku – trwałe, komfortowe do noszenia i łatwe do zakładania, wykonane z materiałów przyjaznych dla tkanek, których bezpieczeństwo dla pacjentek zostało potwierdzone. Takie są właśnie pessary marki Dr Herbich.

O firmie - dlaczego można nam zaufać? - Dr Herbich - polski producent pessarów ginekologicznych i położniczych

Dzięki pessarom kobiety, które borykają się z uciążliwymi konsekwencjami nietrzymania moczu czy wypadania narządów rodnych lub są w zagrożonej ciąży, mogą znowu prowadzić aktywny tryb życia. Naszą misją jest pomaganie im w tym. Robimy to nie tylko produkując wysokiej jakości pessary, ale także pokazując, jak łatwe jest codzienne korzystanie z nich.

Newsletter
Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu
Wymień pessar
Pessary
Komunikat
Dr Herbich - producent - pessary ginekologiczne, położnicze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu