Gdzie kupić pessar położniczy i ginekologiczny?

Gdzie kupić pessar położniczy i ginekologiczny?

Rozważasz zakup swojego pierwszego pessara, lecz nie masz pojęcia, od czego zacząć? Musisz wiedzieć, że dziś właściwy produkt dla siebie oraz niezbędne wsparcie ekspertów możesz znaleźć w internecie, bez wychodzenia z domu. Podpowiadamy, jak zamówić odpowiedni pessar, na co zwrócić uwagę podczas sprawdzania producenta oraz z jakimi kosztami powinnaś się liczyć.

Gdzie kupić pessar wysokiej jakości, który będzie spełniał swoją funkcję?

Jeśli potrzebujesz pessara ginekologicznego lub położniczego, z pewnością rodzi się w Tobie całe mnóstwo pytań. Gdzie szukać, aby mieć pewność, że dokonasz właściwego wyboru?

Gdzie kupić pessar położniczy?

Pessary są bardzo popularne wśród pań w ciąży i w połogu. Niepozorna elastyczna wkładka okazuje się nieoceniona w ciąży zagrożonej, ale także dolegliwościach takich jak, zastoju moczu w nerkach czy bóle miednicy w trakcie ciąży. Pessar okaże się także skutecznym wsparciem w leczeniu poporodowego nietrzymania moczu.

Gdzie można kupić pessar położniczy? W sklepie Dr Herbich znajdziesz pessar kołnierzowy szyjki macicy (położniczy), specjalnie zaprojektowany dla kobiet w ciąży. Dzięki temu, że unosi macicę, eliminuje nacisk na szyjkę macicy, moczowody i naczynia krwionośne. U pań w połogu, chcących wyeliminować problem wysiłkowego nietrzymania moczu, doskonale sprawdzi się nasz pessar pierścieniowy gruby.

Gdzie kupić pessar ginekologiczny?

Pessar ginekologiczny to optymalne rozwiązanie dla kobiet borykających się z różnymi zaburzeniami statyki narządów rodnych (zaburzeniach statyki dna miednicy). Dochodzi do nich wtedy, gdy narządy takie, jak pochwa, macica, pęcherz moczowy lub odbyt ulegają obniżeniu lub całkowitemu wypadaniu przed srom ze względu na słabe podtrzymywanie przez więzadła oraz mięśnie. O założeniu pessara ginekologicznego warto porozmawiać z lekarzem, jeśli zauważasz u siebie problemy z nietrzymaniem moczu, stolca lub/i gazów oraz bóle podczas stosunków płciowych. Pessar ginekologiczny poprzez podniesienie obniżonych narządów eliminuje nieprzyjemne dolegliwości.

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę pessarów ginekologicznych dedykowanych leczeniu rozmaitych schorzeń ginekologicznych. Są to m.in.:

Pessar cienki cewki moczowej,
Pessar pierścieniowy gruby,
Pessar grzybkowy cienki,
Pessar kołnierzowy cewki moczowej,
Pessar talerzowy.

Zakup pessara online – na co zwrócić uwagę?

Na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę, poszukując odpowiedniego pessara w sieci? Oto 3 aspekty, o których powinnaś pamiętać!

Opinie pacjentek

Pierwszym krokiem kobiety zainteresowanej pessarem powinno być sprawdzenie opinii o produktach konkretnych firm. Rekomendacje innych pań to najlepszy wyznacznik tego, że pessary spełniają swoją rolę w należyty sposób. Aby dowiedzieć się, co pacjentki sądzą o naszych produktach, zajrzyj do sekcji „Historie pacjentek”.

Możliwość wymiany produktu

Każda kobieta jest inna, dlatego nierzadko zdarza się, że pierwszy zakupiony pessar nie leży tak, jak powinien. Rozważając jego zakup, warto zwrócić uwagę na sklepy, które umożliwiają bezproblemową wymianę. Pamiętaj, że w Dr Herbich możesz zwrócić źle dobrany pessar bez żadnych kłopotów!

Konsultacje ze specjalistą przed zakupem

Ostatnią, lecz bardzo istotną kwestią jest możliwość konsultacji z doradcą pessara przed zakupem. Aby Twoja wkładka sprawdzała się, jak należy, musi być odpowiednio dopasowana do potrzeb i fizjonomii konkretnej osoby. Dr Herbich wszystkim klientkom oferuje kompleksowe porady przed zakupem pessara. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie, zamawiając go samodzielnie, bez obaw: o kontakt z nami możesz poprosić także swojego lekarza, który złoży zamówienie za Ciebie.

Wybór producenta pessara – dlaczego jest taki ważny?

Pamiętaj, że pessar może być noszony przez Ciebie nawet przez 2 lata. Oznacza to, że przez długi czas stanie się on elementem Twojego organizmu, który powinien funkcjonować bez zarzutów. Do jego zakupu warto zatem podejść bardzo poważnie, wybierając zaufanego i cenionego producenta.

Polecamy, aby Twój wybór padł na polskiego producenta pessarów z przeszło trzydziestoletnią renomą, który gwarantuje klientkom kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia. Na takie wsparcie możesz liczyć właśnie w sklepie Dr Herbich. Dodamy, że nasze pessary jako jedyne na rynku sprzedawane są w pełni sterylne i gotowe do założenia Ich stosowanie jest proste, dlatego większość pań bez problemu zakłada i wyjmuje je zupełnie samodzielnie. Ponadto zamawiając pessar w sklepie Dr Herbich możesz skorzystać z szybkiej i wygodnej wysyłki kurierem lub do Paczkomatu.

Ile kosztuje pessar i co wpływa na cenę produktu?

Wiele pań, u których wykryto kłopoty ze statyką narządów rodnych, zastanawia się, ile kosztuje pessar ginekologiczny i czy aby na pewno jest on opłacalnym rozwiązaniem. Doskonale dopasowany pessar Dr Herbich kupisz już za 155 zł i jak wspomnieliśmy wcześniej, możesz używać go nawet 24 miesiące. To nieco ponad 6 zł za miesiąc lepszej jakości życia! Wniosek nasuwa się sam: to bardzo niewiele, biorąc pod uwagę nieinwazyjne działanie, przebadany medycznie materiał bezpieczny dla tkanek oraz kompleksowe wsparcie naszych konsultantów.

Pessar – gdzie kupić? Podsumowanie

Pessary ginekologiczne i położnicze stają się coraz bardziej popularne. Warto pamiętać, że dziś można poszukiwać ich także w sklepach internetowych oferujących wygodne zakupy, wsparcie oraz konsultację. W Dr Herbich zamówisz swój idealny pessar bez wychodzenia z domu, korzystając z kompleksowej pomocy na każdym etapie zamówienia.

Celem treści zamieszczonych na www.drherbich.eu jest edukacja czytelniczek, która w zamierzeniu ma ułatwić im rozmowę z lekarzem. Zawarte w serwisie internetowym informacje nigdy nie mogą jednak zastąpić konsultacji lekarskiej. Nigdy też nie należy korzystać z zamieszczonych wskazówek bez zasięgnięcia porady lekarza. Właściciel strony www.drherbich.eu nie ponosi odpowiedzialności za żadne działania podjęte na podstawie zawartych na niej treści.

Dr n. med. M. Herbich

Dr n. med. M. Herbich

Autorytet w branży medycznej; ginekolog i położnik z wieloletnią praktyką medyczną w Polsce i w Niemczech; prekursor pessaroterapii w Polsce.

Komentarze 0

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Komentarz zostanie opublikowany po weryfikacji treści.

Newsletter
Bądź na bieżąco z najważniejszymi informacjami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu
Wymień pessar
Pessary
Komunikat
Dr Herbich - producent - pessary ginekologiczne, położnicze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu