Przejdź do strony internetowej dla pacjentek.

Przejdź do serwisu

Przejdź do strony internetowej dla lekarzy.

Przejdź do serwisu
Jesteś lekarzem? Strona dla specjalistów

Pierwsze bezpieczne pessary produkowane w Polsce

Pssary Dr Herbich są całkiem bezpieczne dla pacjentek. To produkty z potwierdzoną biozgodnością, czyli takie, które przeszły szereg testów w celu wykluczenia ich niepożądanego działania biologicznego (wg norm z serii EN-ISO 10993). Są sterylne (jałowe), czyli całkiem wolne od bakterii, wirusów czy grzybów. Pessary Dr Herbich są produkowane w Polsce. Posiadają certyfikat CE (gwarancję jakości), a firma Dr Herbich ma wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 13485:2016.

Komfort

Pessary Dr Herbich wykonane są z elastycznego, przyjaznego dla tkanek silikonu, który nie absorbuje wydzielin. Jeżeli są poprawnie założone, są dla pacjentek całkowicie niewyczuwalne. Łatwo je utrzymać w czystości.

Cena

Biorąc pod uwagę fakt, że każdego pessara Dr Herbich można bezpiecznie używać nawet przez 3 lata można powiedzieć, że ich cena należy do najatrakcyjniejszych na rynku.

Szeroki wybór

Pessary Dr Herbich dostępne są w szerokim wyborze kształtów i rozmiarów. Dzięki temu, twój lekarz może dopasować dla ciebie pessar tak, by dobrze podtrzymywał narządy rodne i był przez ciebie niewyczuwalny.

Wymień swój pessar na inny nawet do 3 miesięcy od jego zakupu

Wymień pessar